YAMAHA TMAX 2021. ПОДРОБИЦІ ПРО СПЕЦВЕРСІЮ І ІСТОРІЯ МОДЕЛІ

YAMAHA TMAX 2021. ПОДРОБИЦІ ПРО СПЕЦВЕРСІЮ І ІСТОРІЯ МОДЕЛІ
Дата публікації

Двоколісний світ змінився назавжди, коли в 2001 році Yamaha випустила TMAX. Це був перший в історії апарат, що поєднує комфорт і зручність скутера з мотоциклетним рівнем продуктивності, і цей спортивний скутер змінив життя сотень тисяч власників по всьому світу.

З тих пір TMAX завоював і міцно утримує звання бестселера в Європі, пройшов чималий шлях оновлень технічної частини і заслужив статус легенди. Через два десятиліття після появи першого TMAX, Yamaha створила спецверсію одного з найулюбленіших творів компанії.

YAMAHA TMAX 2021

TMAX 20th Anniversary, оснащений ексклюзивним обладнанням і представленим в унікальній нової забарвленням, був створений, щоб підкреслити світовий успіх спортивного скутера Yamaha і дати любителям TMAX можливість володіти рідкісною версією улюбленої моделі.

До появи Yamaha TMAX будь-хто, хто шукав швидкий, зручний і приємний мототранспорт для повсякденної їзди, був змушений або вибирати малокубатурних скутер, або підшукувати серед мотоциклів з механічною КПП. Обидва ці варіанти гарні, і мільйони людей по всьому світу вибрали саме їх, але поєднання зручності скутера з потужністю, чуйністю і керованістю мотоцикла завжди вабило практичних любителів покататися з вітерцем, що не заморочуючись з перемиканням передач. Довгий час про такі моделі доводилося лише мріяти, поки не був випущений TMAX, що поєднує в собі простоту управління скутера (відкрив газ і поїхав) з прискоренням, керованістю і стійкістю рівня спортивного мотоцикла.

Скутер дуже тепло зустріли на європейському ринку, і на протязі 20 років з його появи TMAX є бестселером в своєму сегменті. Втім, він досить сильно випередив свій час, тому Yamaha назвали його спортивним скутером (з алюзією до того, що він є гібридом між спортбайком і скутером), тим самим і позначивши рамки сегмента. На сьогоднішній момент в Європі було продано майже 300000 одиниць TMAX різних поколінь, що і робить цю модель найуспішнішим спортивним скутером з усіх, коли-небудь вироблюваних, та й в лінійці Yamaha ця модель вважається однією з найбільш значущих.


Триб'ютом видатного успіху TMAX стане новий Yamaha TMAX 20th Anniversary, випущений обмеженим тиражем з 560 пронумерованих примірників. Ключовою особливістю ексклюзивної моделі став обвіс з так званого кованого карбонового композиту, що надає кожному примірнику свій неповторний вигляд завдяки індивідуальним розташуванню волокон. Кований композит називається так тому, що складається з клаптів армуючого матеріалу, що нагадують малюнок слідів ковальського молота. Такий матеріал в преміальних конструкціях замінює більш впорядкований (а тому менш міцний) карбоновий композит з плетеними структурою.


Панелі обважування характерної форми ( "бумеранги"), а також переднє крило і теплозахист глушника виготовлені з міцного і легкого карбонового композиту, що додає TMAX 20th Anniversary ще більш динамічний вид і відчуття дорогою якісної речі. А жовті акценти на бумеранг і крилі нагадують про яскраво-жовтою забарвленням оригінальної моделі.

Ексклюзивна версія скутера отримала сидіння з жовтою відстрочкою, що підкреслює акценти на бумеранг і передньому крилі, а також логотип 20th Anniversary. Крім того, сидіння оснащене підігрівом, як і ручки керма, додатково підтверджуючи преміальний статус моделі обмеженої серії.

Кожен екземпляр TMAX 20th Anniversary буде оснащений індивідуальним номерним значком, що позначає номер примірника в обмеженої серії з 560 штук. Разом з унікальним малюнком карбонового обважування номерна табличка надає кожному примірнику неповторну індивідуальність.


КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ YAMAHA TMAX 2021 20TH ANNIVERSARY

 • Унікальний кований (клаптевий) карбоновий обвіс
 • Спеціальне сідло і ручки з підігрівом
 • Ексклюзивне забарвлення
 • Потужний двигун, що відповідає Euro 5
 • Динамічний і агресивний дизайн
 • Електричний регулятор висоти вітрового скла
 • Круїз контроль
 • Вбудовані діодні передні поворотники
 • Топова комплектаці
 • Легка алюмінієва рама
 • Трекшн-контроль і режими їзди
 • Великий підсідельний кофр
 • Безключевий доступ Smart Key
 • Рідиннокристалічна приладова панель
 • Підвіски мотоциклетного типу з оптимальними налаштуваннями
 • Система блокування центральної підставки