Тест-драйв на дитячому квадроциклі Yamaha YFM90

Тест-драйв на дитячому квадроциклі Yamaha YFM90
Дата публікації

Якщо Ви ще має сумніви чи купувати своїй дитині квадроцикл Yamaha YFM90, тоді Вам обов'язково треба приїхати в наш салон ПРОКАР ЛЕМБЕРГ на тест - драйв.

Ми розкажемо Вам та Вашій дитині як правильно користуватись даною технікою, розкажемо про переваги  квадроцикла Yamaha YFM90.


За деталями звертайтесь в наш мотосалон за адресою:
Львів, с. Сокільники, вул. Скнилівська, 23
097 401 4000

Якщо ставиться завдання виростити майбутніх чемпіонів, то перші кроки в світ ATV варто робити на Yamaha YFM90. Це модель вхідного рівня, вона розроблена спеціально для тренінгів та надає для дітей безпечне управління і необхідний комфорт. Конструкція зарекомендувала себе як безвідмовна, апарат зручний та легкий. Характеристики одноциліндрового двигуна потужністю 6,6 к.с. ідеально підходять для навчання.

Для того, щоб зробити управління максимально простим, замість КПП встановлений кліноременний варіатор, що плавно змінює передавальне число і забезпечує рівну тягу на задній осі. Головна передача у моделі - ланцюгова.

Передня підвіска YFM90 зібрана, як і у дорослих моделей, на А-образних важелях, задня теж - маятник з моноамортизатором. Всі три амортизатора оснащені регулюванням попереднього поджатия пружин.