Супермото Kawasaki KLX300SM 2021. Відгук

Супермото Kawasaki KLX300SM 2021. Відгук
Дата публікації

KAWASAKI KLX300SM 2021

Ця модель - перший візит "зелених" на територію доріг, і обрана ними цінова категорія недвозначно підказує нам, що вони ціляться відхопити частку ринку у Suzuki DRZ400SM. Зручна керована потужність і підйомна ціна робить новий супермото Kawasaki надзвичайно привабливою покупкою для початківців. Більш того, продуктивність Kawasaki KLX300SM здатна порадувати і цілком просунутих мотоциклістів.

Заснований на ендуро моделі Kawasaki KLX300 2021, 300SM оснащений практично ідентичними компонентами, до яких додано ряд дорожніх і гоночних особливостей. В першу чергу мова йде про спіцованние 17-дюймових колесах, потім - підвіски кілька жорсткіше і з меншим ходом, фінальна передача трохи вище, а передній гальмівний диск - більше.


ДВИГУН KAWASAKI KLX300SM

Серцем Kawasaki KLX300SM є все той же чарівний 292-кубовий двухверхневальний одноциліндровий двигун рідинного охолодження, що і в KLX300 і KLX300R. Володіючи всіма перевагами позашляхових родичів, він при цьому оснащений більш агресивними распредвалами, що роблять його більш крутильним і бадьорим.

ЕРГОНОМІКА KAWASAKI KLX300SM

Завдяки переробленому шасі, сидіння стало на три сантиметри нижче, ніж у ендуро версії, його висота становить тепер 86см. Це, зрозуміло, досить високо, але м'які підвіски зі значним сегом (осіданням) дозволяють досить легко діставати до землі людині середнього зросту. На кермі не зашкодили б захист важелів, в іншому все на своїх місцях, ергономіка цілком адекватна.

НА ЗАКІНЧЕННЯ

У підсумку, Kawasaki KLX300SM 2 021 вийшов відмінним мотоциклом для новачків або райдерів з середніми навичками. Він омологований для доріг, і для багатьох любителів супермото стане кращим варіантом повсякденного мотоцикла, при цьому він не розорить покупця і буде більш ніж ліквідний на вторинному ринку, якщо райдеру для подальшого розвитку знадобиться модель більш високого рівня.

попередньої статті немає