СНІГОХОДИ POLARIS 2022. ВСТУПНА ПРО 22Х МОДЕЛЕЙ

СНІГОХОДИ POLARIS 2022. ВСТУПНА ПРО 22Х МОДЕЛЕЙ
Дата публікації

СНІГОХОДИ POLARIS 2022 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

POLARIS INDY

Що нового в лінійці Polaris 2022 модельного року? Почнемо з сімейства Indy: тут до моделей VR1 і XC приєднався новий гоночний снігохід Indy XCR, заснований на платформі Matryx і оснащений компонентами серії Polaris Racing Technology. Також в цьому сімействі з'явився новий Indy Cross-Country Racer - ще одна гоночна модель, доступна виключно для гоночних команд Polaris і поєднує компоненти Polaris Race Technology з високопродуктивним 600-кубовим двигуном.

POLARIS SWITCHBACK XC

Для тих, хто їздить у самих різних умовах, модель Polaris Switchback XC 2022 створена як для підготовленої траси, так і для пухкого снігу. Цей снігохід сімейства Ultimate 50/50 Crossover оснащений стандартною задньою підвіскою IGX і амортизаторами Fox QS3. Для Swithchback XC надається вибір з двох варіантів двигуна, Patriot 650 і 850.

ДВИГУН PATRIOT BOOST

Що стосується нового двигуна Patriot Boost, це буде хіт. Турбірованная версія 850-го Patriot за словами Polaris видає на 10% більше потужності, ніж атмосферна версія, на рівні моря, і на 50% більше потужності на висоті 3000м. Величина наддуву системи SmartBoost становить до 9PSI. За даними виробника, снігоходи, оснащені Patriot Boost, будуть як мінімум на 10 кг легше моделей порівнянної потужності, які не оснащених наддувом.