8000 км на Yamaha Niken GT

8000 км на Yamaha Niken GT
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович
Джерело https://twitter.com/justingetsabout

Цей щасливий чоловік на фото - це Justin Hayzelden (британський мото-журналіст)
Протягом останнього місяця (з кусочком) він перевіряв чи мотоцикл 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮’𝘀 𝗡𝗶𝗸𝗲𝗻 𝗚𝗧 зручний для дальніх поїздок.

Його цілю було подолати - 5000 миль (8000 км) по просторах Британії, де в такий час досить мокро та зовсім не жарко.

Ось декілька цікавих цитат цього заядлого байкера:

💙 я ніколи не їздив на мотоциклі, який постійно привертає такий великий інтерес - не тільки серед інших мотоциклістів, а й серед усіх водіїв. Дехто навіть зупиняв своє авто поряд, щоб поспілкуватись зі мною.

💙 передні колеса-близнюки #NikenGT чудово себе проявили у справі зчеплення з дорогою при несприятливих погодних умовах. Я провів свої перші два тижні їзди під постійним, а іноді і проливним дощем, тому важливою характеристикою цього мотоцикла є стабільність і точність, з якою підвіска тримає поворот на мокрій дорозі. Це додає впевненості на дорозі.

💙 чудові світлодіодні фари Yamaha видають яскраве біле світло та освітлюють багато кілометрів темної дороги, що попереду.

💙 Niken насправді не ширший, ніж більшість мотоциклів з боковими кофрами, тому уникайте поширеного неправильного сприйняття розмірів, які дають передні колеса-близнюки.

💙 я успішно вичавив 189 миль (302 км) від своїх 17,62 літрів у баку, хоча хотілось більше, бо сидіти на цьому мотоциклі дуже комфортно, і зовсім не хотілось зупинятись на дозаправку, хоча розхід в 5,8л/100км - це дуже не погано!

*** інформація для статті взята з твіттера журналіста ***