Kawasaki Z H2 2020 - провісник нового покоління моделей серії Z!

Kawasaki Z H2 2020 - провісник нового покоління моделей серії Z!
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Kawasaki Z H2 2020 - провісник нового покоління моделей серії Z.

ДВИГУН KAWASAKI Z H2
Kawasaki Z H2 2020 оснащений 16-клапанним рядним чотирициліндровим двигуном з робочим об'ємом в 998 куб. см з системою 𝘉𝘢𝘭𝘢𝘯𝘤𝘦𝘥 𝘚𝘶𝘱𝘦𝘳𝘤𝘩𝘢𝘳𝘨𝘦𝘳. Цей же двигун ставиться на Ninja H2 SX. Згідно p специфікаціямb європейської версії, Z-ка видає 197,3 к.с. на 11000 об / хв, і точно такі ж характеристики заявлені і для H2 SX.  Заявлений крутний момент становить все ті ж 137 Нм , але вони доступні на більш низьких оборотах - 7500 проти 8500 на H2 SX. Kawasaki заявляють про доопрацювання характеристик впуску та випуску, а також про оновлення налаштувань інжектора для підвищення тяги на низьких і середніх оборотах.

ТРАНСМІСІЯ
Більш коротка кінцева передача і подовжені випускні патрубки додатково покращують тягу на низах і середніх, а вихлоп був доопрацьований до еконорм Euro 5: за рахунок відсутності резонатора камери в випускному тракті встановлений більш об'ємний каталізатор і подовжений колектор. Глушник все ще досить громіздкий, але Kawasaki заявляють, що зробили все можливе для зниження його ваги.

РАМА
Kawasaki Z H2 зібрана на зовсім інший рамі, ніж Kawasaki Ninja H2, H2 R або H2 SX. Її конструкція є балансом між жорсткістю і гнучкістю для відповідності всіляких умов їзди, а також нова рама краще відводить тепло в порівнянні з типовою алюмінієвою. Кут рульової колонки, винос вилки і колісна база були обрані виходячи з найкращої керованості на низьких і середніх швидкостях.

ПІДВІСКА І ЕЛЕКТРОНІКА
Передня вилка Kawasaki Z H2 - Showa SFF-BP - має налаштування преднатягу і згладжування. Нова задня підвіска Una Trak також оснащується амортизатором Showa. Радіальні моноблоки Brembo M 4.32 встановлені в передній гальмівний контур. Набір бортової електроніки включає пристрій вимірювання інерції від Bosh, за допомогою якого реалізується сучасний функціонал електронних асистентів. Kawasaki Z H2 має чотири режими двигуна: Спортивний, Дорожній, Дощовий і Користувацький. Трекшн-контроль має три рівні втручання і може бути відключений повністю. Крім цього набір електронних асистентів включає ABS, круїз-контроль, лаунч-контроль і квікшіфтер. Кольоровий дисплей відображає всю необхідну інформацію про роботу систем Kawasaki Z H2.

ДИЗАЙН І ЕРГОНОМІКА KAWASAKI Z H2
Візуально Kawasaki Z H2 має характерний стиль Sugomi, властивий всій лінійці Z. (Sugomi в перекладі з японської означає "жахливий" ). Унікальним дизайн Kawasaki Z H2 робить асиметрична конструкція, з інерційним повітря забірником "Ram-air" , розташованим зліва від діодної фари. На Ninja H2 подібний повітря забірник візуально збалансований пластиком, а на Z асиметрія лівої частини виставлена напоказ.

Kawasaki Z H2, будучи нейкедом, має більш розслаблену посадку, ніж Ninja H2. Кермо вище і ближче до сидіння, а підніжки трохи нижче, ніж на Kawasaki H2 SX.

З інших особливостей відзначимо можливість підключення смартфона через додаток 𝘙𝘪𝘥𝘦𝘰𝘭𝘰𝘨𝘺, заявлену споряджену масу в 239 кг і висоту сидіння 83 см.

Kawasaki Z H2 2020 буде доступний в кольорах 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘬 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 / 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘎𝘳𝘢𝘱𝘩𝘪𝘵𝘦 𝘎𝘳𝘢𝘺 / 𝘔𝘪𝘳𝘳𝘰𝘳 𝘊𝘰𝘢𝘵𝘦𝘥 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘬 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 із зеленою рамою-кліткою, а також в залежності від ринку - в 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘋𝘪𝘢𝘣𝘭𝘰 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 / 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘍𝘭𝘢𝘵 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘬 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 з чорною рамою і в 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘔𝘢𝘵𝘵𝘦 𝘊𝘢𝘳𝘣𝘰𝘯 𝘎𝘳𝘢𝘺 / 𝘔𝘦𝘵𝘢𝘭𝘭𝘪𝘤 𝘍𝘭𝘢𝘵 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘬 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 з червоною рамою.