Kawasaki Ninja 400 VS Kawasaki Z400 ABS

Kawasaki Ninja 400 VS Kawasaki Z400 ABS
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Часто нас запитують, в чому різниця між мотоциклами 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 і 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦.

Отож, окрім візуальної відмінності в дизайні мотоциклів є ще й ряд технічних відмінностей, але почнімо з простого.

✅ посадка водія – у 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 спортивна посадка для водія, тож його корпус практично лежить на баку, а голова знаходиться зовсім близько до керма. У 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 посадка більш класична, водій сидить практично прямо.

✅ дизайн мотоцикла та кількість пластику – тут 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 виглядає більше «голим», в нього менше бокових обтікачів, але і немає такого потужного вітрового скла (про це згодом).

✅ кермо – на 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 кермо загнуте донизу, воно коротше, що притаманно спорт-байкам, адже повороти здійснюються більшою мірою перенесенням ваги, ніж повертанням керма, на противагу класичного керма з дзеркалами у 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦.

✅ підвіска – у 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 вона значно жорсткіша ніж у 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦, це дозволяє мотоциклу витримувати більші навантаження ваги (важчого водія), проте на 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 безпечніше їздити по нерівних дорогах, і значно приємніше по відчуттях водія, ніж на 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬.

✅ кінські сили – цікаво, що у у 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 трошки більше кінських сил (44.1 hp @ 9,830 rpm) ніж у 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 (43.4 hp @ 9,900 rpm), проте у тестах на миттєвий набір швидкості, 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 показала себе краще, будучи більш динамічною на прямій рівній дорозі.

✅ рух по автостраді – на великій швидкості 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 є більш комфортною для водія через свою спортивну посадку і вище згадане вітрове скло, а також обтікачі. Вона блокує більше вітру а водій відчуває себе наче у повітряному коконі. Мотоцикли однаково добре тримають затяжні повороти, чудово «кладуться» в різкий поворот. Хоча компоненти підвіски 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 використовують більш м'які пружини, різниця незначна.

✅ рух по місту – тут 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦 показує кращі результати за рахунок кращої маневреності, вищої посадки та інакшого розташування дзеркал, його кермо по формі і розташуванню потребує менших зусиль під час керування, а отже водій може швидше зреагувати на ситуацію на дорозі.

✅ універсальність – тут однозначна перевага тут 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦, оскільки на ньому можна їздити однаково комфортно як по рівних асфальтованих дорогах так і по ґрунтових, що складніше робити на 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬.

Відмінностей і дрібних нюансів можна знайти ще багато, але їх всіх не вмістити у невеличку статтю.

Надіємось це порівняння буде корисним для вас та допоможе з вибором між 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗡𝗶𝗻𝗷𝗮 𝟰𝟬𝟬 і 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗭𝟰𝟬𝟬 𝗔𝗕𝗦.

А Мотосалон Procar Lemberg з радістю підбере для вас ідеальний мотоцикл!